Uygulamalı Medikal İstatistik Eğitimi

Doktorlar İçin Tasarlanmış Eğitim:Klinik Çalışmalardan kazandığımız tecrübe ile doktorların istatistik ihtiyacını belirledik. Hiç bir gereksiz teorik bilgi içermeyen, tamamen uygulamaya yönelik bir eğitim tasarladık.


Bilgisayar Başında Uygulamalı: Eğitimimiz bilgisayar başında uygulamalı olarak gerçekleşmektedir. 5000 klinik çalışma deneyimi ile hazırlanmış bir veri simülasyonu üzerinde eğitim yapılmaktadır.


Eğitimin Hedefi: Eğitimin birincil amacı katılımcının kendi kendine klinik çalışma analizini yapmasıdır. Eğitimin ikincil amacı yayınların red ve kabul sebeplerini tam olarak irdelemektir.


Analiz: Verileriniz uygun testler ile analiz edilecek, tanımlayıcı istatistik tabloları ve grafikler eşliğinde yorumlanarak size iletilecektir. Analizleriniz lisanslı programlar kullanılarak üst düzey bilimsel standartlarda yapılacaktır.


Zevkli Eğitim:Eğitim sıkıcı, gereksiz bilgilerden arındırıldığı için katılımcıların eğitime aktif katılımı sağlanmaktadır.


% 100 Memnuniyet:Bugüne kadar yapılan eğitimlerimize tüm tıbbi uzmanlıklardan, farklı istatistik deneyimine sahip doktorlar katılmıştır. Eğitimlerimiz doktorlar tarafından içerik, fayda ve anlatım sistemleri başlıklarında 10 üzerinden 10 tam puan ile değerlendirilmiştir.